استخدام کارشناسان ناظر

توضیحات 1 : وزارت جهاد کشاورزی هنوز در اجرای قوانین با چالش هایی مواجه است

توضیحات 2 : استخدام کارشناسان ناظر - مکانی برای نوشتار آزاد کارشناسان ناظر و اخبار جدید - nazerinmazrae - استخدام کارشناسان ناظرآدرس صفحه بایگانی شده :


متن صفحه بایگانی شده :

X تبلیغات استخدام کارشناسان ناظر parsism استخدام کارشناسان ناظر مکانی برای نوشتار آزاد کارشناسان ناظر و اخبار جدید آرشیو مطالب آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
                    وزارت جهاد کشاورزی هنوز در اجرای قوانین با چالش هایی مواجه است آنچه که در آخرین دستور العمل ابلاغی به استانها در رابطه با استخدام مدیران عامل تعاونی های تولید و تخصیص باقیمانده سهمیه ناظرین ایثارگر به ناظرین عادی آمده است نشان از سختی روند اجرای قانون در حوزه اجراییست که صبر و حوصله و همت همه دوستان را می طلبد .از دوستانی که پیامهای دعوت به تجمع و ... را در سایت قرار نداده ام . پوزش می خواهم و از همه دوستان درخواست می کنم برای اگاهی دوستان و همکاران خود در جای جای ایران عزیز تنها نسبت به انعکاس اخبار استان خود اقدام نمایند . و ان شا الله شاهد موفقیت همه دوستان ناظر در عرصه های مختلف کشاورزی باشیم . با تشکر

موضوع مطلب :
نوشته شده در پنجشنبه هفتم آذر 1392 توسط علی | لينک ثابت | گردهمایی مدیران امور اداری رفاه و پشتیبانی استانها از مهمترین موضوعات مورد بحث در این گردهمایی که در روز سه شنبه 14 آبان 92 برگزار می شود گزارش استانها

درباره روند استخدام ناظرین است . امیدواریم نتایج این جلسه و مسایل مورد بحث  در آن برای ناظرین  درد مند و چشم انتظار  سودمند باشد .

به امید موفقیت تمامی  کارشناسان ناظر مزرعه  در سراسر ایران عزیز. 
موضوع مطلب :
نوشته شده در یکشنبه دوازدهم آبان 1392 توسط علی | لينک ثابت | پیام فوری وزارت جهاد کشاورزی 1392/7/20 شنبه قابل توجه مديران محترم پيام فوري

ب ا توجه به اينكه بازبيني پرونده مهندسين ناظربه اتمام رسيده نسبت به معرفي نماينده آن سازمان جهت تحويل پرونده ها در اسرع وقت به اداره كل اقدام نماييد.

به امید موفقیت همه ناظرین زحمت کش سراسر کشور


موضوع مطلب :
نوشته شده در یکشنبه بیست و یکم مهر 1392 توسط علی | لينک ثابت | طرح مهرآفرین مربوط به قانون استخدام ناطرین کشاورزی نمی باشد. استخدام 10هزار مهندس ناظر کشاورزی ارتباطی با «طرح مهرآفرین» ندارد
برخی اما اجرای قانون استخدام 10هزار مهندس ناظر کشاورزی را منوط به اجرای «طرح مهرآفرین» می‌دانند و معتقدند تا زمانی که این طرح به سرانجام مشخصی نرسد مهندسین ناظر نیز استخدام نمی‌شوند. معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور اما با رد این موضوع و با اعلام اینکه «طرح مهرآفرین» ارتباطی با قانون استخدام 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی ندارد، از اجرایی شدن این قانون ظرف 3 سال 91 تا 93 خبر داد و تصریح کرد: «طرح مهرآفرین» مصوبه هیئت دولت است؛ اما استخدام 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی، مصوبه مجلس است و ارتباطی با «طرح مهرآفرین» ندارد.
مهندس همایون دارابی با اعلام این مطلب، افــــــزود: «طرح مهرآفرین» چه اجرا شود و چه اجرا نشود، قانون استخدام 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی حتماً اجرایی می‌شود؛ زیرا مصوبه مجلس شورای اسلامی و یک قانون است.
معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، گفت: در قانون استخدام 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی، از ناظرین تعریف مشخصی ارائه و چـارچوب خــاصی برای آنها تعیین شده است. براسـاس این قانون ظرف مدت 3 سـال 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی کـــه در این چارچوب و تعریف قرار گیرند، به اســـــتخدام وزارت جهاد کشاورزی درمی‌آیند.
دارابی به زمان‌بندی جذب 10 هزار مهندس ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی در وزارت جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: در قانون زمان‌بندی خاصی از این نظر مشخص نشده است و صرفاً مشخص کرده که این مهم ظرف 3 سال انجام گیرد. قانون این مهم را مشروط کرده است به خالی شدن پست‌های سازمانی و خروجی وزارت جهاد کشاورزی.
معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، در پاسخ به سوالی درباره تایید صلاحیت متقاضیان استخدام نیز گفت: ثبت‌نام متقاضیان ابتــدا به صــورت خــوداظهاری اســـــت. به این صورت که زمانی که سایت بازگشایی شد ناظرین و کسانی که احساس می‌کنند شرایط لازم را دارند ورود پیدا می‌کنند و فرم‌های مربوطه را استخراج و برای تایید سابقه به مراجع ذی‌ربط می‌برند.
وی افزود: مراجع ذی‌ربط نیز در دستورالعمل تعریف شده است می‌تواند سازمان جهاد کشاورزی استان و یا سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان باشد. گواهی‌های مربوط از این مراجع اخذ و برای تکمیل پرونده ارسال می‌شود.
دارابی با اعلام اینکه در مرحله اول از اجرای این مهم، ثبت‌نام ناظرین به صورت خوداظهاری انجام پذیرفت، خاطرنشان ساخت: براساس قانون، ناظرینی که 30 ماه سابقه کار داشتند و در آزمون ورودی در زمان به کارگیری شرکت کرده بودند، مجاز به ثبت‌نام بودند.
وی افزود: ناظرین واجدشرایط در صورتی که مدارک و مستندات لازم را ارائه دهند از آزمون کتبی مجدد معاف هستند. امتیازشان معافیت از آزمون کتبی مجدد است.
معاون برنامه‌ریزی اشتغال و توسعه تشکل‌های تخصصی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، تصریح کرد: 3 هزار نفر از این افراد می‌بایست در سال گذشته استخدام می‌شدند که با توجه به اینکه مراحل اجرایی کار به اواخر سال کشیده شد، هنوز این مهم اجرایی نشده است. برای سال جاری نیز هنوز مجوز خاصی صادر نشده و علی‌القاعده هنوز هم فرصت باقی است.
گزارش: حجت سوری

 
موضوع مطلب :
نوشته شده در شنبه نوزدهم مرداد 1392 توسط علی | لينک ثابت | بیوگرافی محمود حجتی

محمود حجتی نجف آبادی در تاریخ ۱۳۳۴/۷/۱۷ در شهرستان نجف آباد اصفهان در خانواده مذهبی دیده به جهان گشود.. پدر او حاج شیخ غلامرضا حجتی از علماء این شهر و مورد وثوق مردم بود. وی تحصیلات خود را تا اخذ مدرک دیپلم در نجف آباد طی نمود و سپس وارد دانشگاه صنعتی اصفهان شد و در رشته مهندسی عمران موفق به اخذ مدرک لیسانس شد. با پیروزی انقلاب اسلامی وارد نهاد جهاد سازندگی کشور شد و پس از آن به عنوان استاندار سیستان و بلوچستان انجام خدمت کرد. با شروع عملیات اجرایی عظیم سد کرخه به عنوان مدیر اجرایی این پروژه تا زمان بهره برداری ارائه خدمت نمود و در دوره اول ریاست جمهوری سید محمد خاتمی به عنوان وزیر راه و ترابری و دوره دوم به عنوان وزیر جهاد کشاورزی از مجلس رای اعتماد گرفت و تا پایان دولت در این سمت باقی ماند.
موضوع مطلب :
نوشته شده در پنجشنبه هفدهم مرداد 1392 توسط علی | لينک ثابت | برنامه‌های محمود حجتی برای کشاورزی‌ محمود حجتی، وزیر پیشنهادی جهاد‌کشاورزی دولت یازدهم برنامه‌ها و راهبردهای خود را برای این بخش اعلام کرد.

اصلاح الگوی کشت و ارتقای بهره‏‌وری عوامل تولید، توسعه صادرات با هدف برقراری تراز مثبت بازرگانی در بخش، ارتقای کارآمدی نظام سیاست‌گذاری، ارتقای نقش و سطح مشارکت کشاورزان، توسعه ظرفیت و ارتقای کارآیی نظام توسعه فناوری و سازگار با ساختار منابع و مناطق اهم اهداف و برنامه‌های آتی در بخش کشاورزی است.

با توجه به وضعیت موجود و چالش‌های فراروی بخش کشاورزی، تامین و ارتقای امنیت غذایی و نیل به خودکفایی در تولید محصولات اساسی و حذف واردات، حفاظت و صیانت پایدار از منابع پایه با تاکید بر مهار بحران آب در دشت‌ها، از عوامل توسعه پایدار است. اصلاح الگوی کشت و ارتقای بهره‏‌وری عوامل تولید، توسعه صادرات با هدف برقراری تراز مثبت بازرگانی در بخش، ارتقای کارآمدی نظام سیاست‌گذاری و ارتقای نقش و سطح مشارکت کشاورزان و توسعه ظرفیت و ارتقای کارآیی نظام توسعه فناوری و سازگار با ساختار منابع و مناطق نیز از دیگر اهداف و برنامه‌های آتی در بخش کشاورزی است. این برنامه برای عبور از چالش‏ها بر اقتصاد و تولید دانش بنیان تاکید کرده که در آن با اتکا به منابع انسانی فرهیخته و استفاده از فناوری‏های نوین به عنوان اصلی‌‏ترین عوامل ایجاد ثروت به اقتصادی‏ کردن تولید و خلق مزیت رقابتی توجه می‌کند. اقتصادی که بر پایه بهره‌وری بالای عوامل تولید، کارآمدی توزیع و کاربرد دانش در مدیریت شکل گرفته و پیشرفت کشاورزی را به ارمغان می‌آورد. این امر مستلزم ارتباط موثر فرآیند تولید علم با فرآیند تولید و توزیع محصول است. اجزای‌ این فرآیند‌ مشتمل بر‌ مراکز تحقیقاتی و تولید علم‏، انتقال‌، انتشار‏، آموزش و کاربست دانش در تولید محصول و خدمت است. بنابراین کارآمدی مدیریت تحقیقات‏، انتقال و ترویج از الزامات مهم تحقق کشاورزی با رویکرد اقتصاد دانش بنیان است که در این برنامه مدنظر است.
در برنامه وزیر پیشنهادی جهادکشاورزی آمده است: به این ترتیب رویکرد توسعه به بخش کشاورزی و منابع ‏طبیعی متضمن توسعه تحقیقات کاربردی و انتقال دانش فنی و فناوری‏های نوین در راستای حفظ و بهره‌برداری پایدار و بهینه از منابع تولید است که در بستر سیاست‌های حمایتی هدفمند و رقابت پذیر‏شدن کسب‌و‌کار‏ اقتصادی شدن تولید را به ارمغان خواهد آورد.
جایگاه کشاورزی در اقتصاد ایران
بررسی روند رشد تولید ناخالص داخلی در بخش کشاورزی طی چهار برنامه پنج‌ساله به قیمت سال 1376نشان می‏دهد که میانگین رشد درطول چهار برنامه 9.5درصد بوده است. متوسط سهم بخش کشاورزی از تولید ناخالص داخلی نیز دراین دوره حدود 9.15 درصد بوده که هم اکنون به حدود 12 درصد رسیده است. میانگین رشد و میانگین سهم سرمایه خالص بخش کشاورزی درطول چهار برنامه به ترتیب 6.6 و 17.4 درصد است که سهم بخش کشاورزی از مانده تسهیلات بانکی پرداختی به بخش غیر‏دولتی از 6.18 درصد درسال 1367 به حدود 8 درصد درسال 1389 رسیده است.
مهم‌ترین چالش‌های کشاورزی
1- عدم اطمینان کافی در تامین امنیت غذایی کشور
- پایین بودن ضریب خودکفایی به‌ویژه در محصولات اساسی مانند دانه‌های روغنی
- وابستگی شدید صنعت دام و طیور به نهاده‌های وارداتی
- عدم توجه کافی به سلامت و ایمنی غذا
- مصرف ناکافی پروتئین و عدم تحقق سیری سلولی
2- منابع اصلی تولید
- محدودیت منابع آبی کشور و افت کمی و کیفی آن در بسیاری از دشت‌ها و عدم تعادل در آبخوان‌ها
- سرمایه‌گذاری ناکافی و عدم تعادل سرمایه‌گذاری در اجرای طرح‌های تامین آب، آبخیزداری و احداث شبکه‌های آبیاری و تجهیز و نوسازی
- عدم حاکمیت مدیریت تقاضای آب کشاورزی
- پایین بودن راندمان آبیاری
- ضعف در تامین موردنیاز به اندازه کافی و زمان مناسب نهاده‌ها از قبیل کود، سم و بذر
- کم توجهی به اصول حفاظت خاک، فرسایش خاک سطحی و کاهش حاصلخیزی
- پایین بودن بهره‌وری منابع و عوامل تولید
- ادامه روند تغییر کاربری، بهره‌برداری بی‌رویه جنگل‌ها و مراتع و افزایش تخریب و روند بیابا‌ن‌زایی
3 - فناوری های نوین
- ضعف مکانیزاسیون در فرآیندهای تولید، بهره‌برداری، فرآوری، بسته‌بندی و نگهداری محصولات
- ضعف فناوری اطلاعات در تولید آمار و منابع اطلاعاتی صحیح، منسجم و بهنگام درخصوص منابع پایه و تولیدات
- نداشتن نقشه کاداستر و فقدان سازوکارهای هدایت برنامه جامع و الگوی کشت
- وجود ضایعات بالا، ضعف استانداردهای کیفی و ضوابط و معیارهای فنی در تولید و عرضه محصولات کشاورزی
- کمبود و فرسوده بودن ماشین‌ها و تجهیزات تخصصی
- عدم توجه لازم و کافی به تولید بذور هیبرید، نشاء، نهال‌های استاندارد و همچنین کودهای زیستی
4- ناهماهنگی‌های فرابخشی و سیاست‌های اقتصادی
- ناهماهنگی مدیریت بخش‌های آب و کشاورزی
- ناهماهنگی سیاست‏‌های ‏کلان ‏و ‏بخشی
- ضعف ارتباط منطقی بین برنامه‏ها و سیاست‌های پولی، مالی، بانکی، صنعت، بازرگانی خارجی، حمل و نقل، آموزش عالی و پژوهش و... با بخش کشاورزی
- پایین بودن سهم سرمایه‌گذاری نسبت به ارزش افزوده و کمبود تزریق منابع مالی از طریق بودجه عمومی به بخش کشاورزی
- رابطه مبادله نابرابر و ضعف ‌قدرت‌ انتقال افزایش هزینه به بازار وکامل نبودن زنجیره عرضه
- مدیریت پراکنده زنجیره تولید، وجود نوسانات شدید در بازار نهاده و محصول.


موضوع مطلب :
نوشته شده در پنجشنبه هفدهم مرداد 1392 توسط علی | لينک ثابت | طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد/ تعلیق استخدام و تغییر ساختار در دستگاه‌های دولتی معاون‌اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای به کلیه وزارتخانه‌ها، شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی تمامی استخدام‌ها و تغییر ساختار طرح مهر‌آفرین را متوقف کرد.

متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل 138 قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره 17644/ت48702هـ) مورخ 30/9/91 و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.

مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»

اسحاق جهانگیری - معاون اول رئیس جمهور

به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود 500 هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ 2 اردیبهشت ماه 92 از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

موضوع مطلب :
نوشته شده در پنجشنبه هفدهم مرداد 1392 توسط علی | لينک ثابت | آخرین وعده وزیر وزیر جهاد کشاورزی خبر داد


وزیر جهاد کشاورزی گفت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام 10 هزار ناظر کشاورزی انجام شده و تا پایان امسال جذب می‌شوند.
صادق خلیلیان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: کارهای مقدماتی و اجرایی استخدام 10 هزار ناظر کشاورزی انجام شده است و پایان  سال 92 همه این 10 هزار نفر جذب شوند.
وزیر جهاد کشاورزی افزود: استخدام 10 هزار مهندس کشاورزی سهمیه‌ای بود که باید سالهای 90، 91 و 92 طی سه سال انجام می‌شد و چون کارهای اداری  طول کشید همه آنها یکجا امسال جذب می‌شوند.
به گزارش فارس، مهندسان کشاورزی به عنوان ناظران کشاورزی در روستاها به صورت قراردادی مشغول هستند که مجلس مصوب کرده است 10 هزار نفر از آنها استخدام شوند.
بر اساس قانون اصلاح قانون استخدام مهندسین ناظر تولیدات کشاورزی، دولت موظف است از تاریخ تصویب این قانون و حداکثر ظرف سه سال با رعایت حکم بند (ج) ماده (24) قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب 8/7/1386 تعداد 10 هزار ناظر بخش کشاورزی و منابع طبیعی با تحصیلات کارشناسی و بالاتر و عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی را که از سال زراعی 1382 تا زمان تصویب این قانون حداقل دو سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه منابع طبیعی و تولیدات محصولات راهبردی و اساسی بخش کشاورزی داشته باشند و یا در تعاونی‌های تولید به عنوان مدیر و یا کارشناس فعالیت نموده و در مدیریت جهاد کشاورزی استان‌ها، شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی دارای سوابق مشارکت و نظارت در امور یاد شده باشند و یا با معرفی سازمان نظام مهندسی کشـاورزی و منابع طبیعی‌و یا شرکت‌های خدمات فنی و مشاوره‌ای توسط جهاد کشاورزی استان‌ها اشتغال به کار داشته و به صورت مستقیم بر محصولات اساسی و راهبردی کشاورزی نظارت داشـته‌اند، با رعایت ماده (46) قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط عمومی استخدامی کشور در پست‌های عملیاتی و نظارتی جهاد کشاورزی شهرستان‌ها و یا مراکز خدمات کشاورزی استخدام کند.
http://www.bazarekar.ir/02/Fa/News/News.aspx?nwsId=217460
موضوع مطلب :
نوشته شده در سه شنبه پانزدهم مرداد 1392 توسط علی | لينک ثابت | بررسی دوباره پرونده ناظرین با ارسال نامه فوری و آنی  مربوط به تشکیل پرونده ناظرین در 30/04/92 کاملا مشخص گردید که ارسال پرونده برخی از استانها و صحبتهایی در این خصوص اشتباه است و جریان ارسال پرونده ها و یا لیستهای ناظرین لااقل تا این لحظه اخباری نادرست بود و این جریان می تواند شائبه  محرمانه بودن رسیدگی به پرونده را تقویت نماید . علی ایحال با توجه به مفاد دستورالعمل جدید می توان از جهت مثبت اقدام ستاد وزارت را نگاه کرد.شاید اعمال دقت در رسیدگی بندهای موجود در این نامه و اعمال دقت نظر بیشتر در رسیدگی به پرونده ها موجب اعمال حداکثری عدالت در جذب ناظرین محترم کشاورزی گردد.

نامه مورد نظر در بخش نامه ها و بخشنامه ها از پیوند های این وبلاگ قابل دسترسی می باشد.


موضوع مطلب :
نوشته شده در یکشنبه سی ام تیر 1392 توسط علی | لينک ثابت | مژده به كارمندان جهاد كشاورزي و ناظرين گندم ! (1392/04/11 مديركل دفتر امور اداري، رفاه و پشتيباني وزارت جهاد كشاورزي در گفتگو با دهقان نيوز از اجراي طرح جامع رفاهي كاركنان اين وزارتخانه در روزهاي آتي خبر داد.


رامين ميرزايي به اولويت و اهداف راهبردي طرح جامع رفاهي كاركنان اشاره كرده و گفته توسعه تقويت سطح رفاهي، ورزش همگاني، استفاده مناسب از امكانات موجود و نظام مند كردن وضعيت رفاهي كاركنان و بازنشستگان از موضوعات مهم در اجراي اين طرح است.


وي، همچنين اجراي تكاليف قانوني براي استخدام ناظران و سهميه غير ناظران، ساماندهي و بهسازي فضاي اداري با محوريت تجميع ساختمانها، توجه به انبارهاي موجود در سازمانها، استقرار سيستم يكپارچه اداري و اصلاح الگوي مصرف اداري از اهداف ديگر اين طرح در راستاي توسعه بخش كشاورزي برشمرد.


موضوع مطلب :
نوشته شده در پنجشنبه سیزدهم تیر 1392 توسط علی | لينک ثابت | آخرین نوشته ها »» وزارت جهاد کشاورزی هنوز در اجرای قوانین با چالش هایی مواجه است »» گردهمایی مدیران امور اداری رفاه و پشتیبانی استانها »» پیام فوری وزارت جهاد کشاورزی »» طرح مهرآفرین مربوط به قانون استخدام ناطرین کشاورزی نمی باشد. »» بیوگرافی محمود حجتی »» برنامه‌های محمود حجتی برای کشاورزی‌ »» طرح مهرآفرین به دستور جهانگیری متوقف شد/ تعلیق استخدام و تغییر ساختار در دستگاه‌های دولتی »» آخرین وعده وزیر »» بررسی دوباره پرونده ناظرین »» مژده به كارمندان جهاد كشاورزي و ناظرين گندم ! (1392/04/11 »» انتقاد از عملكرد مهندسين كشاورزي ! / كارشناسان كشاورزي بايد در مزارع باشند ! »» منصورخاکی معاون وزیر: ده هزار دانش آموخته کشاورزی استخدام می شوند. »» واکنش نظام مهندسي به مشکل استخدام مهندسين کشاورزي ! / وزارت جهاد ؛ استخدام 10 هزار ناظر كشاورزي را ا »» دستورالعمل محصولات راهبردی »» لینک دریافت دستورالعمل بصورت فایل pdf »» دستورالعملی جدید با ساختاری قدیم »» »» ابهام در استخدام ناظرین کشاورزی در برزخ تعبیرات متفاوت مسوولانی که سکوت پیشه کردند. »» وعده دولت به 10000 ناظر كشاورزي چه شد ؟! / از موج اعتراض مهندسين كشاورزي تا سكوت وزارت جهاد كشاورزي »» مطلبی به نقل از وبلاگ صفحه سبز »» درخواست از کارشناسان ناظر عزیز »» تغییرات مدیریتی 10 هزار نفر ناظر بخش کشاورزی را در انتظار قرار داده است پيوندهای روزانه صفحه سبز
آژانس خبری دهقان نیوز
وزارت جهاد کشاورزی
وزارت جهاد کشاورزی نامه ها و بخشنامه ها
نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
وبلاگ استخدام کارشناسان کشاورزی

بقیه لينک ها »» آمار و امکانات وبلاگ

ساعت فلش

در اين وبلاگ
در كل اينترنت
کد جست و جوی گوگل نام شما : ايميل شما : نام دوست شما: ايميل دوست شما:
Powered by Night-Skin نایت اسکین ، مرجع قالب و ابزارهای وبلاگ نویسی ابزار معرفی وبلاگ به دوستان تمامی حقوق برای وبلاگ محفوظ است. Theme Design By : Parsism