وام ۶۰ میلیونی ارزان به جانبازان

توضیحات 1 : وام نوسازی برای ۲۰۰۰۰۰ بافت فرسوده ; ... ، شرایط خودروهای ... ارتش، خبردرمورد

توضیحات 2 : Banker - یازدهمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به منظور رسیدگی به جزییات لایحه بودجه در مباحث هزینه‌ای امروز تشکیل شد.آدرس صفحه بایگانی شده :


متن صفحه بایگانی شده :

وام ۶۰ میلیونی ارزان به جانبازان پیوندها درباره ما تماس با ما آر اس اس آرشیو نسخه موبایل ویژه بنکر بانکداری اخبار بنکر اخبار ارز و طلا خدمات الکترونیک نرخ سود نرخ سهام شعب بانک تماس با بانک‌ها امروز جمعه ، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲


- بانک مرکزی اروپا به نرخ بهره دست نزد
- قیمت طلا بالای ۱۲۵۰ دلار خواهد بود
- سرمایه گذاران چینی طلا را گران کردند
- چرا منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها کاهش یافت؟
- بانک مرکزی قیمت خرده‌فروشی را اعلام کرد
- آخرین نرخ هفته انواع ارز،سکه و طلا در بازار
- تحقیق و تفحص از بانک مسکن کلید خورد
- مانده سپرده‌ها و تسهیلات افزایش یافت
- مراحل ساخت کارت‌های اعتباری
- ۴ موسسه اعتباری چه سرنوشتی دارند؟

صفحه نخست‌  >  متفرقه نسخه چاپی ارسال به دوستان وام ۶۰ میلیونی ارزان به جانبازان
بزرگنمایی ۱۳:۴۵ - ۱۳۹۲/۳/۵ کد خبر: 1909 Banker - یازدهمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به منظور رسیدگی به جزییات لایحه بودجه در مباحث هزینه‌ای امروز تشکیل شد.

به گزارش بنکر ( Banker )، در ابتدای این جلسه نمایندگان مباحث هزینه‌ای مربوط به ایثارگران را مورد رسیدگی قرار دادند.
مجلس همچنین روز گذشته نحوه هزینه‌کرد درآمد 50 هزار میلیارد تومانی هدفمندی یارانه‌ها را تعیین کرد و مقرر شد 41 هزار میلیارد تومان برای پرداخت یارانه نقدی به مردم، چهار هزار میلیارد تومان برای بخش تولید و سهم دولت و پنج هزار میلیارد تومان برای حوزه سلامت هزینه شود.
مصوبات امروز بهارستان در ذیل می‌آید:
الزام صندوق تامین اجتماعی به بیمه کارگران مخابرات روستایی

استمرار قرارداد با این کارگران
مجلس شورای اسلامی علاوه بر الزام صندوق تامین اجتماعی به بیمه کارگران مخابرات روستایی، سه وزارتخانه را ملزم به استمرار قرارداد مستقیم با این کارگران کرد.
 نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوب صبح امروز (یکشنبه) بند 62 لایحه بودجه در بخش هزینه‌ای را تصویب کردند.
بر اساس این مصوبه، صندوق تامین اجتماعی موظف است کارگزاران و پیمانکارن حقیقی و افراد حقوقی وسایر افرادی که به عنوان کارگر یا تحت هر عنوان دیگری طرف قرار داد مخابرات روستایی می‌باشند را پس از واریز حق بیمه سهم کارگر توسط کارگزار و پیمانکار(کارگر) و تا زمان فروش سهام مدیریتی بر اساس قانون تامین اجتماعی و قانون کار تحت پوشش بیمه قرار دهند. حق بیمه سهم کارفرما تا سقف 2400 میلیارد ریال تامین می‌شود.
همچنین نمایندگان پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن را در مورد اصلاح این بند با 178 رای موافق، 6 رای مخالف و 10 رای ممتنع از مجموع 239 رای به تصویب رساندند.
طبق این مصوبه نیز وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‌و وزارت اقتصاد ملزم به رفع مشکلات اجرایی قانون بودجه سال 91 مرتبط با کارگزاران مخابرات روستایی، ‌شرکت متولی متعهد به استمرار بیمه و قرار داد مستقیم با کارگران، پیمانکاران و کارگزاران روستایی طبق شرایط و ضوابط مقرر در قانون کار می‌باشند.
سبحانی‌فر، عضو کمیسیون صنایع و معادن در توضیح این پیشنهاد گفت که وزارت ارتباطات به عنوان وظیفه ذاتی و وزارت تعاون طبق قانون کار ملزم به استمرار قرارداد مستقیم با این کارگران می‌شود.
وی تاکید کرد: در حال حاضر تنها این افراد مشمول 5000 نفر است که 4000 نفر دیگر آنها در حال حاضر مشغول به کار هستند.
قبل از اصلاح کمیسیون صنایع و معادن تنها وزارت ارتباطات و فناروی اطلاعات موظف شده بود که نسبت به استمرار بیمه و قرارداد مستقیم با کارگران اقدامات لازم را انجام دهد که در این رابطه ابتدا کاتب عضو کمیسیون تلفیق پیشنهاد حذف را داد که رای نیاورد.
سپس پیشنهاد رفع ابهامی داده شده که به جای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت موظف به این کار شود که باز هم این پیشنهاد با مخالف نمایندگان روبرو شد و سرانجام پیشنهاد کمیسیون صنایع در مجلس رای آورد.
براساس این گزراش احمد توکلی عضو کمیسیون تلفیق با استناد به اصل 75 قانون اساسی در اخطاری گفت: اگر قرار باشد تنها وزارت ارتباطات ملزم به عقد قرارداد مستقیم با کارگران مخابرات روستایی باشد این کار تنها توقعی را برای کارگران ایجاد می‌کند چون این وزارتخانه بودجه کافی را ندارد.
حمیدرضا فولادگر، رییس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی نیز در اخطاری دیگر گفت: اگر قرار باشد وزارت ارتباطات قرارداد مستقیم با کارگران ببند خلاف قانون است و این کار شدنی نیست دولت می‌تواند از طریق سهم 20 درصد خود در شرکت مخابرات این تعهدات راپرداخت کند.
همچنین ممبینی، معاون معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور نیز در توضیحاتی گفت: دولت بعد از واگذاری شرکت مخابرات تنها سهم 20 درصدی مدیریتی را دارد که از این میزان می‌تواند تعهداتش را ایفا کند.
وی افزود: از طرف دیگر تعداد افراد مشمول قرارداد در مخابرات روستایی تا پایان سال 91، 48751 نفر بود که علاوه براین افراد تاکنون 67345 نفر نیز به این افراد اضافه شده‌اند پس برای پرداخت تعهدات دولت به حجم مادی زیادی نیاز دارد.
این در حالی است که مسوولیت از دولت بعد از واگذاری شرکت مخابرات به بخش خصوصی سلب شده است و تنها می‌تواند از آن 20 درصد سهم مدیریتی تعهداتش را پرداخت کند.

جریمه‌ حق بیمه‌ی معوق کارفرمایان بخشیده می‌شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به جزییات لایحه بودجه در بندهای هزینه‌ای مصوب کردند که جریمه حق بیمه کارفرمایانی که تا پایان آذرماه جاری نسبت به پرداخت اقدام کنند مورد بخشودگی قرار می‌گیرد.
با تصویب این بند مصوب شد که به منظور تسهیل وصول مطالبات معوق (بدهی‌های قطعی تا اسفند ماه 1390) به سازمان تامین اجتماعی اجازه داده می‌شود جریمه حق بیمه‌ی کارفرمایان مدیون واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی مشروط به این که حداکثر تا پایان آذرماه سال جاری نسبت به پرداخت یا تعیین تکلیف اصل حق بیمه اقدام نمایند مورد بخشودگی قرار دهند.
این بند از لایحه بودجه که در گزارش کمیسیون تلفیق حذف شده بود در جریان رسیدگی به بخش‌های هزینه‌ای مجددا توسط عبدالرضا مصری عضو کمیسیون اجتماعی پیشنهاد بازگشت لایحه دولت مطرح شد که پس از اظهارات موافق و مخالف به رای گیری گذاشته و با توجه به اینکه دولت در کمیسیون موافق بودند با 116 رای موافق به تصویب نمایندگان در مجلس شورای اسلامی رسید.

تعیین تکلیف مجلس برای صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به جزییات لایحه بودجه در مورد اجرای بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشگری توسط صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برای این دو نهاد تعیین تکلیف کردند.
 در جریان رسیدگی به این بند از بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه با تصویب مجلس صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح مکلف شدند که به منظور اجرای بیمه درمان تکمیلی بازنشستگان کشوری و لشگری عائله درجه یک تحت پوشش اقدامات لازم را انجام دهند.
همچنین هزینه‌های مربوط به نسبت برابر، توسط بیمه شده، دولت و سازمان بیمه گر ( صندوق بازنشستگی) تامین خواهدشد.

100 در صد هزینه‌های درمانی ایثارگران شاغل تامین می‌شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به جزییات لایحه بودجه 92 دستگاه‌های اجرایی را موکلف به تامین صد در صد هزینه‌های درمانی ایثارگران شاغل کردند.
 بر اساس پیشنهاد مجتبی رحماندوست رییس فراکسیون ایثارگران و تصویب مجلس دستگاه‌های اجرایی مکلف شدند نسبت به تامین صد درصد هزینه‌های درمانی ایثارگران شاغل و افراد تحت تکلف آنان از سقف اعتبارات جاری اقدام کنند.
نمایندگان مجلس در مصوبه دیگری در بخش مربوط به ایثارگران لایحه بودجه مقرر کردند که منظور از ایثارگران در این قانون، جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران یعنی خانواده‌های شاهد، جانباز، آزاده و خانواده‌های آنان و رزمندگان با شش ماه خدمت داوطلبانه و خانواده‌های آنها است.
در مصوبه ‌دیگری مقرر شد که مبدا پرداخت حقوق ازکارافتادگی جانبازان حالت اشتغال از تاریخ تصویب قانون حالت اشتغال مستخدمین شهید، جانباز، از کار افتاده و مفقود الاثر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی براساس احکام حقوقی که از سوی سازمان ذی‌ربط نیروهای مسلح صادر می‌شود حسب مورد توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت شود.
همچنین به موجب تبصره‌ای مصوب شد برای آن دسته از جانبازانی که پس از تصویب قانون دچار حادثه شده و مشمول تعریف جانبازی شده و تحت پوشش بنیاد شهید قرارمی‌گیرند، در صورت اخذ تاییدیه ازکار افتادگی کلی توسط کمیسیون پزشکی بنیاد از زمان وقوع حادثه مشمول برقراری حقوق جانبازی حالت اشتغال می‌شوند.
در جریان بخش مربوط به ایثارگران عباس فلاحی نماینده مردم اهر و هریس در اخطاری مستند به قانون اساسی به گذشت حدود یک سال از زلزله ارسباران خاطر نشان کرد: ایثارگران منطقه تاکنون نتوانسته‌اند از بیمه مسکن ایثارگران استفاده کنند.
وی افزود: بعد از گذشت یک سال از خسارات وارد شده به مردم منطقه بیمه قانون ایثارگران تا یک ریال هم پرداخت نشده است.

وام 60 میلیون تومانی با کارمزد چهار درصد به جانبازان پرداخت می‌شود
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به بخش‌های هزینه‌ای لایحه بودجه سال جاری مصوب کردند مبلغ تسهیلات مسکن جانبازان 20 درصد و بالاتر به ازای هر واحد مسکونی در شهرهای با جمعیت بیش از یک میلیون نفر، 60 میلیون تومان، مراکز استان‌ها 50 میلیون تومان، سایر شهرها 40 میلیون تومان، روستاها 20 میلیون تومان و در شهرهای جدید معادل سقف تسهیلات مرکز همان استان و با نرخ چهار درصد با مدت بازپرداخت 20 ساله بدون رعایت الگوی مصوب مسکن و نوساز بودن تعیین می‌شود.
به گزارش ایسنا، بر اساس تبصره یک این ماده، دولت موظف است نسبت به تضمین پیش‌بینی و پرداخت مابه‌التفاوت سود بانکی تا سقف نرخ مصوب نظام بانکی به بانک‌های عامل با تایید وزارت راه و شهرسازی (سازمان ملی زمین و مسکن) اقدام و اعتبار مورد نیاز را در ردیف‌های مربوطه منظور نماید.
همچنین بانک‌های عامل موظفند نسبت به ارزیابی ملک، محاسبه و اخذ تضامین بازپرداخت لازم به میزان اصل تسهیلات و سود سهم ایثارگران (چهار درصد) اقدام نمایند.
بر اساس تبصره 2 این ماده، ایثاگرانی که در سالهای گذشته از تسهیلات مسکن تا سقف پنج میلیون تومان استفاده کرده‌اند و همچنین افرادی که وام دریافتی قبلی خود را بدون در نظر گرفتن سقف مبلغ طی مدتی کمتر از سه سال تا پایان سال 1391 تسویه کرده‌اند و جانبازان 70 درصد و بالاتر که با توجه به وضعیت جسمانی دارای مسکن نامناسب می‌باشند با تعیین بنیاد شهید و امور ایثارگران می‌توانند مجددا از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
بر اساس تبصره 3 این بند، وام‌های حمایتی غیرایثارگری از قبیل وام‌های کارمندی و شرکتی و نظایر آن مانع دریافت این تسیهلات نمی‌شود. افراد مشمول می‌توانند مشترکا از تسهیلات بانکی متعلقه برای یک واحد مسکونی استفاده کنند.
بر اساس تبصره 4 این بند، اوراق واگذاری از قبیل برگه یا قرارداد واگذاری توسط اداره کل راه و شهرسازی ملاک ارائه تسهیلات نزد بانک‌های عامل می‌باشد. همچنین مشمولینی که از طریق تعاونی‌های معتبر همانند نیروهای مسلح و همچنین مشمولین ساکنان روستاها و شهرهایی که اکثریت املاک و منازل مسکونی آنها فاقد سند رسمی هستند تامین مسکن شوند و می‌توانند با وثیقه و یا تضمین معتبر بدون ارائه سند ملکی رسمی و یا ثبتی تسهیلات مقرر را دریافت و در همان محل احداث یا خرید نمایند.
بر اساس تبصره 5 این بند، بانک‌های عامل مجازند برای احداث واحدهای مسکونی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ایثارگران مشمول این بند تسهیلات مربوطه را پرداخت کنند تا پس از احداث به افراد واجد شرایط مذکور که توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی می‌شوند فروش اقساطی کنند.
بر اساس تبصره 6 این بند، بانک مرکزی موظف است از طریق بانک‌های عامل به ایثارگرانی که دارای مسکن نامناسب یا ناتمام می‌باشند و در سنوات گذشته از تسهیلات مسکن کمتر از سقف وام مصوب در سال 1391 استفاده کرده‌اند، فقط برای یک بار با معرفی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مابه‌التفاوت وام قبلی و یا با فک رهن و تسویه از یک فقره وام مسکن در قالب تسهیلات ساخت با همان وثیقه قبلی و یا وثیقه جدید پرداخت کنند.
بر اساس تبصره 7 این بند، زمان پذیرش تقاضای این تسهیلات توسط بانک‌های عامل از ابتدای تیر 1392 به مدت یک سال ملاک تاریخ صدور معرفی‌نامه توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران است./ایسنا


خبرهای مرتبط:


- خیال یارانه‌بگیران تا ۵ ماه راحت شد - ۲ ساعت قبل
- قیمت اجاره مسکن در تهران - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
- قبض‌ هایی که هر روز مفصل‌ تر می‌شوند! - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
- تخلفات چند هزار میلیاردی دولت سابق - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
- صحنه‌ های توزیع سبد کالا در جنگ هم ندیدیم - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
- یک خبر خوش برای کارگران - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
- نامه به روحانی درباره سبد کلایی دولت - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
- اجرای فاز دوم قانون یارانه‌ها از تیر ۹۳ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۵
- مشمولان سبد کالا سرگردان شدند - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴
- شکایت ۱۰۰۰ کارگر از مرتضوی و بابک زنجانی - ۱۳۹۲/۱۱/۱۴عضویت در خبرنامه (با عضویت در خبر نامه آخرین اخبار را در ایمیل خود ببینید) X Share Google Reader Stumble Upon Delicious Cloob Facebook Twitter Digg برچسب‌ها: وزارت اقتصاد ، تسهیلات ساخت ، 40 میلیون تومان ، تسهیلات مسکن ، بودجه سال 91 ، حمایت از تولید ملی ، پرداخت یارانه نقدی ، وزارت ارتباطات ، صندوق تامین اجتماعی ، نمایندگان مجلس ، �������� ���� ���� � ������ ������ ، تحت پوشش بیمه ، تسهیلات بانکی ، سازمان تامین اجتماعی ، صنایع و معادن ، صندوق بازنشستگی ، فناوری اطلاعات ، هدفمندی یارانه ، جانبازان ، 20میلیون به جانبازان ، وام جانباز به کارمندان بانک ، وام60میلیونی برای جانبازان ، وام 60 میلیونی برای ایثار ، آخرین وضعیت وام جانبازان ، شرایط وام 60میلیونی ایثارگران ، وام 60 میلینی ، سند ایثارگران وام مسکن ، وام 60 میلیونی بنیاد شهید ، وام مربوط به جانبازان ، وام مصوب مجلس به جانبازان ، وام 60 جانبازان ، وام به جانبازان ، حالت اشتغال جانبازان شاغل ، وام جانبازان 20درصد ، وام ویژه ایثارگران و جانبازان ، وام مسکن جانبازان 20درصد ، وام ایثارگران جا نبازان ، وام 60 میلیونی بنیاد جانبازان ، وام جانبازان ، شرایط وام 60میلیونی جانبازان ، وام 40 میلیونی بنیاد شهید ، شرایط وام ساخت بنیادشهید ، کمسیون تلفیق واممسکن جانبازان ، اخبارروزوام جانبازان ، وام 40 میلیونی جانبازان ، تسهیلات وام مسکن برای 20درصدها ، وام به جانبازان20درصد ، بودجه رزمندگان جانبازان ، طرح وام جانبازان ، بخشودگی حق بیمه جانبازان ، تاریخ واریزحقوق خرداد جانبازان ، بودجه صندوق بازنشستگی قوامین ، وام مسکن رزمندگان ، وام بنیاد جانبازان ، دادن وام 60میلیونی به جانبازان ، وام جانباز ، شرایط وام به جانبازان ، وام مسکن جانبازان20درصد ، تهسیلات به جانبازان و ایثار ، شرایط تسهیلات وامجانبازان ، وام 60میلیونی به جانبازان ، وام مسکن برای جانبازان 20درصد ، وام برای جانبازان ، وام 75 میلیونی بنیاد شهید ، نرخ وام مصوب ایثارگران ، وام مسکن جانبازان 20 درصد ، بودجه بنیادجانبازان ، قانون اساسی مربوط به جانبازان ، اخرین تسهیلات برای جانبازان ، دادن وام به جانبازان ، نحوه پرداخت وام جانبازان ، وام اشتغال جانبازان ، وام جانبازی تاریخ اخذ ، بانک حکمت در مورد ایثارگری ، جانبازان 20 درصد و حالت اشتغال ، واریزحقوق تیرماه جانبازان ، بنیاد جانبازان و رزمندگان ، معوقهای جانبازان ، وام مسکن رزمندان ، تهسیلاتی برای ایثاگران وظیفه ، وام ایثارگریدر بانک حکمت ، اخبار امروز مربوط به ایثارگران ، پرداخت هزینه درمان جانبازان 92 ، وام برای رزمندگان ، واریزحقوق جانبازان بانک ملی ، شرایط وام صندوق ایثار ، وام به ایثارگران از بانک حکمت ، بانک حکمت ایثارگران ، نحوه پرداخت وام به ایثارگران ، شرایط اعطای وام به جانبازان ، وام اشتغال ایثارگران 92 ، وام جانبازی 50 میلیونی ، وام جانبازی 60 میلیونی ، وام ایثارگران بانک ، واریزحقوق تیرماه 92 جانبازان ، وام مسکن 60میلیونی رزمندگان ، تسهیلات جدید فرهنگیان جانباز ، ایثارگران بانک حکمت ، وام ایثارگران بانک ایرانییان ، بانک حکمت رزمندگان ، مسکن جانبازان20درصد ، تصویب وام برای جانبازان ، وام برای ایثارکران ، وام به رزمندگان ، وام 50 میلیونی رزمندگان ، وام 50میلیونی برای رزمندگان ، شرایط وام جانبازان ، بیمه وبازنشستگی رزمندگان ، اعطای وام به رزمندگان ، وام50میلیونی به ایثار گران ، وام ایثارگران حکمت ایرانیان ، وام 40 میلیونی ایثارگران ، وام جانبازی 40 میلیونی ، وام 50 میلیونی بنیاد شهید ، ایثارکران ، وام50میلیونی ایثارگران ، وام جانیازان ، وام 60 میلیونی مسکن جانبازان ، حق ایثاگری جانبازان ، اخرین تسهیلات تولیدی جانبازان ، وام بانکی برای جانبازان ، وام اشتغال ایثارگران ، سنوات رزمندگان ، وام جانبازی ، وام مسکن به جانبازان 20 درصد ، آخرین اخبار مربوط به ایثارگران ، بنیاد جنبازان ، مطالبات 50میلیونی ایثارگران ، کمیسیون درمانی جانبازان شاغل ، وامجانبازان شاغل ، اخرین مسوبات مربوط به جانبازان ، خدمات به ایثارگران در سال 92 ، آخرین اخبار جانبازان ، صندوق وام ایثارگران ، شرایط بیمه تکمیلی جانبازان92 ، وام اشتغال صنوق شاهد ، اخرین اخبارجانبازان وبنیادشهید ، وام 60میلیونی بنیاد ، وام 60میلیونی ایثارگران ، اخرین اخبار مربوط به جانبازان ، هزینه درمانی رزمندگان ، وام اشتقال برای جانبازان ، جدیدترین خدمات وام به جانبازان ، اعطای جانبازی به رزمندگان ، حالت اشتغال به بانک جانبازان ، اخبارجانبازان بازنشسته ناجا ، وام ویژه جانبازان ، شرایط وام مسکن جانبازان ، وام ایثارگران بانک حکمت ، فروش وام جانبازی تبریز ، واگذاری سهام ایثارگران92 ، بانک حکمت طرح ایثارگران ، چه بانکی وام جانبازی ، وام 40 ملیونی بنیاد شهید ، طرح بانک حکمت برای ایثارگران ، وام مسکن جانبازان ، بانک حکمت ایرانیان وایثار گری ، وام 40 میلیونی جانبازی ، وام رزمندگان ، وام مسکن جانبازان در سال 92 ، وام 10 میلیونیبنیاد جانبازان ، میزان تهسیلات بنیاد جانبازان ، اخبارمربوط به کارمندان بانک ، بانک حکمت و ایثارگران ، شرایط اعطای وام جانبازی ، پرداخت وام مسکن جانبازان ، شرایط وام 60 میلیونی ایثارگران ، فروش وام جانبازی در سال 92 ، رزمندگان و جانبازان ، فروش وام 40 میلیونی جانبازی ، اعطای وام به ایثارگران ، بانک ملی حقوق جانباران ، اخبارجانبازان ، بانک حکمت وایثارگران ، طرح حکمت امور ایثارگران ناجا ، مسکن جانبازان ، حکمت ایرانیان بیمه ایثارگر ، شرایط وام جانبازی ، وام 20 میلیونی کارت ایثار ، اعطای وام بانکی به جانبازان ، وام مسکن بانک حکمت به کارمندان ، دادن به جانبازها ، برقراری حقوق جانبازان وظیفه ، بخشنامه وام مسکن جانبازان ، ارائه تسهیلات بازنشستگان ناجا ، وام کار برای جانباران ، بخشنامه ویژه جانبازان20 درصد ، بانک ایرانیان ووام جانبازان ، بروز اخبارجانبازان حالت اشتغال ، مصوبات وام اشتغال ، وام های شاهد و ایثاگر ، اخبار جانبازان92 ، وام طرح حکمت بازنشستگان ارتش ، طرح حکمت ایثارگران ، اعطای وام به کارت ایثار ، جانبازان حالت اشتغال ناجا ، طرح حکمت وام جانبازان ، وام حقوق ایثارگری ، وام جانبازی بانک ها ، خدمات جدید دولت برای جانبازان ، وام 60میلیونی بنیاد ایثارگران ، شرایط وام به ایثارگران ، جانبازان 20در صد ، خرید وام رزمندگان ، جدیدترین اخبار وام جانبازی ، وام 40 میلیونی به جانبازان ، وام مسکن به جانبازان ، قانون ازکارافتادگی جانبازان ، وام جانبازان 20 درصد ، دادن حقوق به ایثارگران ، مطالبات جانبازان درسال 92 ، بانک حکمت ایرانیان کارت ایثار ، تسهیلات اشتغال برای جانبازان ، وام طرح حکمت ، دادن وام ایثارگران ، بخش نامه بانک حکمت ایرانیان ، تسهیلات ایثارگران در بانک حکمت ، بانک حکمت ایرانییان تبریز ، وام مسکن ایثارگران92 ، حکمت ایرانیان ایثارکری ، تسهیلات ویژه رزمندگان ، بنیاد شهید خدمات سال92 ، مطالبات ایثارکران ، وام ویژه ایثارگران ، باک حکمت ایرانیان کارت ایثار ، حق بیمه تامین اجتماعی جانبازان ، موسسه حکمت کارت ایثار ، افزایش حقوق ایثارگران ، جانبازان ناجا ، اخرین اخبار مربوط به ایثارگران ، اخرین اخبار مربوط ایثارگران ، افزایش وام مسکن بنیاد تعاون 92 ، وام 60میلیونی ایثارکری ، در صد وام بانک حکمت ایرانیان ، بازنشستگی جانباز دربانک مسکن ، خرید وام 40 میلیونی جانبازی ، تاریخ پرداخت مطالبات جانبازان ، تایید وام50میلیونی ، کارت ایثارگران بازنشسته ارتش ، نحوه پرداخت مطالبات ایثارگران ، مطالبات جانبازان و آزان ، وام به کارت ایثار ، نحوه پر داخت وامجانبازان ، تهسیلات کارت ایثارگری ، ارتش واخبارجانبازان ، مطالبات جانبازان ارتش ، حقوق جانبازان تبریز ، بخشنامه جانبازان 20درصد ، شرایط خرید وام جانبازی ، وام ایثارگران سال92 ، وام مسکن جانبازان ارتش ، کارت ایثار و وام ، کمیسیون حالت اشتغال جانبازان ، وام برای ایثارگران ارتش ، وام جدید ایثارگران وجانبازان ، شرایط وام50میلیونی خود اشتقالی ، اخبار مربوط به ایثار گران ارتش ، اخبار وام جانبازان ، کارت ایثار بانک حکمت ایرانیان ، تسهیلات جدید جانبازان 20درصد ، تهسیلات صندوق ایثارگران ، وام مسکن بازنشستگان ارتش ، طرح حقوق دادن به ایثارگران ، اخباروام ایثارگران ، تهسیلات به جانبازان20 درصد ، اخبارمربوط به جانبازان 92 ، ایثارگران ارتش رزمنده ، شرایط وام رزمندگان ، بیمه تکمیلی جانبازان تبریز ، مجلس درهفته گذشته ایثارگران ، وام 20میلیونی کارت ایثار ، مطالبات جدید جانبازان ارتش ، در مورد تصویب وامها در مجلس ، نحوه پرداخت وام به جانبازان ، وام 60 میلیونی جانبازی ، وام 60 میلیونی بنیاد ، سهام جانبازی ، حقوق سال 92جانبازان ، وام ارتش ، اخرین خبر جانبازان ، لیزینگ جانبازان تبریز ، حقوق جانبازان مهرماه 92 ، وام جانبازانارتش ، شرایط وام جانبازان ارتش دربانک ، بانک حکمت کارت ایثار ، پرداخت وام به جانبازان ، وام به رزمندگان ارتش ، وامهای بنیاد شهید در سال 92 ، مقررات مربوط به جانبازان ارتش ، وام حکمت سال92 ، حقوقی که قرار است به ایثارگران ، دادن حقوق به جانبازان ارتش ، آخرین اخبارمربوط به ایثارگران ، طرح حکمت برای ایثارگران ارتش ، وام ایثارگران ارتش ، وام ویژه کارت ایثارگری ، خرید وام جانبازان ، پرداخت حقوق جانبازان مهرماه ، کارگر جانباز ، مصوبه جدید جانبازان 20درصد ، کارت ایثار وبانک حکمت ، اخرین خبر مربوط به جانبازان ، تاریخ پرداخت وام جانبازی 1392 ، درخواست وام 60میلیونی ، شرایط وام درمان و سقف پرداخت ، بنیاد جانبازان ارتش ، مصوب جدید به رزمندگان درسال 92 ، تسهیلات جانبازان ناجا ، لیزینگ جانبازان92 ، اضافه حقوق جانبازان در سال 92 ، تسهیلات مربوط به کارت ایثار ، وام 40 میلیونی مسکن ایثارگران ، بخشنامه خرید مسکن جانبازان ، وام شصت میلیونی برای جانبازان ، نیاز به وام جانبازی ، وامهای جانبازان ، زمان پرداخت حقوق ناجا مهرماه92 ، پرداخت حقوق ناجا مهرماه92 ، بخشنامه وام مسکن شاهد 92 ، اخبار ایثارگران ، تسهیلات برای جانبازان ناجا ، وام جانبازی در سال 1392 ، وام ارزان رزمندگان ، اخبارایثارگران وجانبازان ، شرایط پرداخت وام مسکن جانبازی ، تاریخ واریز حقوق مهرماجانبازان ، وام جان بازی ، تهسیلات ایثارگران ارتش ، واریز حقوق فرهنگیان مهر ماه 92 ، فروش وام در تبریز به روز ، زمان واریزحقوق مهرماه فرهنگیان ، کمیسیون جدید جانبازان ، بازنشستگی حالت اشتغال جانبازان ، تاریخ واریز سهام جانبازان ، قیمت وام 60 میلیونی جانبازی ، وضعیت وام مسکن شاهد 92 ، وام مسکن جانباز 92 ، بانک حکمت ایرانیان ارتش ، کارت حکمت بنیاد شهید ، وام 60میلیونی بنیاد شهید ، شرایط وام صندوق ذخیره شاهد ، وام های جدید جانبازی ، ابلاغیه جانبازان بیست درصد ، ومام مسکن جا نبا زان ، جانبازان در شرایط جدید مخابرات ، توضیحات در مورد وام جانبازی ، کارت ایثار وظیفه ، اخرین خبر کارت ایثارگری ارتش ، پرداخت وام جانبازان ، فروش وام جانبازی آبان 92 ، شرایط وام 10 ملیونی سال 92 ، وام 60 میلیونی ایثارگران ، وام جانبازان وایثارگران ، کارت بانگی بازنشستگان مسلح ، اخبار جدید جانبازان سال نودو و ، شرایط وام جانبازی بانک مسکن ، تسهیلات بانک ویژه افراد حقوقی ، اعطای وام اشتغال به ایثارگران ، بخشنامه مسکن جانبازان ، شرایط جدید وام مسکن جانبازان ، بانک حکمت امور ایثارگران ، نیوز وام چانبازان آبان 92 ، ازکارافتادگی جانبازان در ارتش ، کارت ویژه جانبازان ارتش ، درخواست وام بنیاد جانبازان ، ایثارگران ارتش بانک حکمت ، سند وام مسکن جانبازان ، فروش وام مسکن جانبازان ، شرایط وام جانبازی مسکن ، وام جانبازی اشتغال ، خرید وام جانبازی 60 میلیونی ، جدیدترین اخبار جانبازان92 ، خرید با حکمت کارت ناجا ، حقوق جانباران ارتش ، شرایط دادن وام 20 میلیونی ، وام جانبازی بانک ، لیزینگ ایران خودرو ایثارگران92 ، بنیاد ناجا ، شرایط وام مسکن بنیاد شهید ، خبرهای جانبازان ارتش ، آخرین خبر مربوط به جانبازان ، شرایط وام برای جانبازان ، نحوه خرید وام جانبازی ، شرایط وام بنیاد جانبازان ، آدرس بنیاد جانباران شیراز ، وام 40 میلیون تومانی جانبازی ، وام جانبازی ٦٠ میلیون ، آخرین بخشنامه جانبازان 92 ، خرید وام جانبازی ابان 92 ، اطلاعات مربوط به جانبازان ، مطالبات ایثارگران بیست درصد ، وام خودرو از بنیاد جانبازان ، طرح جانبازان ایران خودرو ، شرایط جدید وام مسکن آبان92 ، واریزسهام جانبازان وایثارگران ، خرید وام جانبازان سال 92 ، وام کد 62 ناجا در سال 92 ، لیزینگ جانبازان 92 ، روز جانباز درسال 1391 ، دادن وام به فرهنگیان بانک 92 ، بازپرداخت وام های جانبازی ، اخبار جدید مربوط به جانبازان ، شرایط وام ایثارگری 1392 ، وام خرید خودرو برای جانبازان ، فروش وام 60 میلیونی مسکن بنیاد ، خرید وام 60میلیونی جانبازی ، اخرین اخبار در مورد جانبازان ، وامهایی مربوط به جانبازان هست ، وام مسکنبنیاد شهید و جانبازان ، وام ایثار ، بنیاد تعاون ناجا استعلام کد 62 ، رزمندگان درسال92 ، وام 45 میلیونی ناجا حکمت ، فروش ماشین با شرایط جانبازی ، بنبادتعاون ناجا جانبازان ، شرایط وام بنیاد شهید ، بخشنامه سال 92 وام ایثارگران ، وام طرح حکمت بازنشستگی ، ایثارگران ناجا ، اخرین اخبارجانبازان وایثارگران ، تازه ترین اخباروام مسکن ، شرایط وام ها بنیاد شهید ، وام خودرو برای جانبازان ، چانبازان ارتش افزایش 92 ، بخشنامه جدیدجانبازان ، بخشنامه جدیدجانبازان جانبازان ، درمان جانبازان بخشنامه جدید ، فروش وام جانبازی 60 ، فروش وام 60 میلیونی جانبازی ، شرایط وامهای بنیاد جانبازان ، وام بانکی برای رزمندگان ، خبرهای بنیادجانبازانسال 92 ، خرید وام جانبازان 1392 ، قانون جامع ایثارکران ، بخشنامه وام بانک مسکن 92 ، جانبازان بنیاد تعاون ناجا ، وام برای جانبازان 92 ، مطالبات ایثارکران تبریز ، وام بنیاد شهید 92 ، وام به جانباز ، جانبازان مصوبات برابری ارتش ، وامهای مربوط به جانبازان ، تسهیلات خرید خودروی جانبازان ، شرایط پرداخت وام کد62ناجا ، اخبار بیمه جانبازان ، وام بنیاد جانبازی ، خبرهای جدید جانبازان 20درصد ، شرایط جدید وام مسکن ایثارگران ، نحوه خریدوام جانبازی ، خبر های مربوط جانبازان ، سهام حکمت بازنشستگان سپاه ، بخشنامه جدید جانبازان 70 درصد ، زمان وام مسکن جانبازان ، چگونگی پرداخت وام به جانبازان ، مسکن جانبازان ارتش ، واریز حقوق جانبازان ابان ماه ، 92وام طرح حکمت نیروهای مسلح ، رزمندگان ارتش بانک حکمت ، عطای تسهیلات بنیاد شهید92 ، درخواست وام از ناجا ، نحوه پرداخت وام مسکن جانبازان ، وام ایثارگری ارتش ، وام خود اشتغالی بنیاد شهید92 ، خانه ۶۰ میلیونی تبریز ، لیزینگ بنیاد تعاون ناجا ، زمان واریزحقوق ابان92 جانبازان ، قوانین جدید مسکن جانبازان ، وام خودرو به جانبازان ، تسهیلات خودرو بنیاد شهید ، وام ارتشی ها ، وام جدید جانبازان ، وام 2 میلینی بازنشستگان ، شرایط وام مسکن جانبازی ، وام خودرو جدید 1392 ، بانک های عامل وام مسکن شاهد ، وام مسکن برای نیروهای مسلح 92 ، سهام جانبازان ، واریز جانبازان ، حقوق جانبازها ، اخذ وام 40 میلیونی در تبریز ، تسهیلات بانکی برای جانبازان ، وام خودرو ویژه جانبازان ، زمان واریزحقوق آبان92 ، آخرین اخبار درمورد جانبازان ، قوانین وام مسکن ایثارگران ، برگه سهام جانبازان بانک دی ، مصوبات جدید برای جانبازان 20 ، خریدوفروش وام سال نودو ، یثارگران وجانبازان حالت اشتقال ، نحوه گرفتن وام جانبازی ، اخرین تسهیلات بنیاد جانبازان ، جانبازان بازنشسته ناجا ، بنیاد جانبازان و وام اشتغال ، خبر تازه از حالت اشتغال ، وام 20میلیونی بازنشستگان ، سهام جانبازان ارتش ، شرایط خرید خانه با وام جانبازی ، وام ارتش در سال 92 ، خرید خودرو لیزینگ جانبازان ، مطالبات ایثرگران ارتش ، شرایط اخذ وام مسکن جانبازی ، درمورد بیمه وحقوق ایثارگران ، خرید وام جانباز ، 92وام روستایی ، طرح جدید وام برای بازنشستگان ، جانبازان شاغل بانک ، اخرین اخباروام مسکن جانبازان ، مصو به جد ید جا نبازان ارتش ، حداکثر وام بنیاد جانبازان ، وام بازنشستگان ارتش در سال 92 ، قوانین وام جانبازی ، شرایط خودروهای حکمت کارت ، نحوه بخشودگی جریمه جانبازان ، شرایط وام مسکن به جانبازان ، حابناز ان ارتش ، شرایطوام مسکن بنیاد جانبازان ، خودرو جانبازان سال92 ، شرایط واگزاری وام جانبازی ، خریدوام جانبازان ، سهام به جانبازان ارتش ، طرح اعطای وام به جانبازان ، وام بنیاد شهید 92 تبریز ، وام جانبازی مسکن 60میلیون خرید ، خرید خودرو جانبازان سال92 ، خدمات دولت به فرهنگیان جانباز ، تسهیلات خرید خودرو به جانبازان ، وام مسکن حکمت ناجا درسال92 ، شرایط صندوق ایثارگری مخابرات ، وام 40میلیونی بدون نیاز به سند ، وام60میلیونی برای ایثارگران ، تازه ترین خبر بنیاد جانبازان ، وام خرید خودرو بنیاد شهید ، جانبازان شاغل بانکها ، قانون جذیذ وام مسکن جانبازان ، قانو ن وام ایتارگران ، بخشنامه چانبازان سال 92 ، وامهای پنیاد جانبازان ، انبازان ارتش ، دادن وام به بازنشستگان لشکری ، قیمت وام جانبازی 60 میلیونی ، قوانین جدیدجانبازان ، اازوام جانبازانچه خبر ، قانون اعطای خودرو به جانبازان ، شرایط وام جانبازی 40 میلیونی ، نحوه باز پرداخت وام جانبازان ، تازه ترین اخبارایثارگری ، خبر جدید جانبازان وظیفه ارتش ، بنیادتعاون ناجا اخبارجدید ، خریدار وام جانبازان ، وام خودرو بنیاد تعاون ناجا ، خریدوام 60میلیونی جانبازان ، شرایط فروش خودرو برای جانبازان ، دستورالعمل وام 92 ایثارگران ، اخبار جانبازان ورزمندگان ، شرایط جدیدوام مستمری بگیران ، بانک عامل جهت اخذ وام جانبازی ، مصوبات جدید برای جانبازان ، بخشنامه حالت اشتغال جانبازان92 ، بیمه تکمیلی رزمندگان ، وام جنبازی سپه ، فروشگاه کارت حکمت ایثارگران ، جانبازان ارتش ، چدید ترین خبر درمورد چانبازان ، وام مسکن بازنشستگان ناجا ، بیمه طلای جانبازان ، خرید و فروش وام جانبازی 60 ، ماده 13 وامبنیاد شهید سال 92 ، وام خرید خودرو جانبازان ، نحوه پرداخت وام به رزمندگان ، نحوه اخذ وام جانبازی ، وام مشاغل جانبازان ، شرایط وام قوامین سال 92 ، خرید و فروش وام جانبازی تبریز ، مطالبات جانبازان بازنشسته ناجا ، شرایط وام جانبازان کارمند ، بخش نامه جانبازان ، مستمری ناجا بانک کشاورزی ، مصوبه مجلس برای کارگران جانباز ، وام مسکن جانبازی ونحوه واگزاری ، وام های بنیاد تعاون ، طرح وام مسکن به جانبازان 1392 ، تبصره وام مسکن شاهد ، فروش وام جانبازی شرایط ، وام جتنبازان ، وام خرید خودرو برای ایثارگران ، ذخیره صندوق ایثار استانها 7 ، اخرین اخبارایثارگران ناجا ، شرایط دریافت وام جانبازی ، خرید وام به تاریخ روز ، تسهیلات خودرو ویزه ایثارگران ، تعاونی مسکن ناجا-طرح حکمت ، قرارداد واگذاری وام ، خرید خودرو جانبازان سال 92 ، شرایط ضوابت حقوقی وام جانبازی ، خرید وام 60 میلیونی مسکن ، تسهیلات مسکن جانبازان ، اخبارجدید ایثارگران ، وام جانبازی 50 درصد ، سایت حکمت کارت نیروهای مسلح ، خریدوام جانبازی ، خرید و فروش وام بنیاد شهید ، وام 60 میلیونی برای جانبازان ، وام جانباذان ، تسهیلات خودرو به ایثارگران ، حق و حقوق جانبازان درباره مسکن ، وام جانبازی خرید خودرو ، وام 60میلونی جانبازان ، وام جانبازی و بنیاد شهید ، قوانین جدید مربوط به جانبازان ، بنیاد جانبازان تبریز ، طرح بازنشست رزمندگان زمان جنگ ، خرید وام 20 میلیونی تبریز ، گرفتن وام جانبازی ، چگونگی پرداخت وام 60 میلیونی ، صندوق مسکن کارکنان سپاه ، بناد چانبازان ، آخرین مصوبه مربوط به جانبازان ، جدیدترین وام ایثارگران ، اخبار در باره ایثارگران ارتش ، قانون جدید در مورد جانبازان ، اخرین وام سال92 خرید خودرو ، اقساط وام 60میلیونی بنیاد ، حق مسکن جانبازان 20 درصد ، وام مسکن پنجاه میلیونی جانبازی ، بانک تجارت وام جانبازان ، وام بازنشستگان نیروهای مسلح 92 ، بخشنامه مسکن جانبازان بودجه 92 ، وام بنیاد جانبازان سال 92 ، ایثارکران ارتش ، سایت وام برای جانبازان ، مصوبه جدیدجانبازان حالت اشتغال ، قانون بودجه سال بانک92 ، افزایش وام جانبازان ، حقوق جانبازان مخابرا ت ، جا نبا زان بخشنا مه بیمه درمان ، حا لت اشتغا ل جا نبا زان ، میزان حقوق بازنشستگان جانباز92 ، تسهیلات خرید خودرو جانبازان ، اخرین وام جانبازان ، سهام کارت حکمت جانبازان ، خبرجدیدحقوق جانبازان ازارتش ، شرایط گرفتن وام جانبازی ، اخبار جدید از حقوق جانبازان ، آخرین بخشنامه بنیاد جانبازان ، شرایط پرداخت وام جانبازی ، وام های 40 میلیونی قوامین ، آخرین خبر در مورد جانبازان ، آخرین اخبارمربوط به رزمندگان ، زمان ساعت واریزحقوق بنیادشهید ، بانک حکمت در مورد ایثارگران ، بخشنامه جدید وام با سند ، وام بانکی برای ایثارگران ارتش ، ثبت نام وام مسکن ایثارگران ، در باره جانبازان ناجا ، وام اشتقال جانبازان ، کارگزار پرداخت وام جانبازی ، وام بانکها دی ماه92 ، خرید وفروش وام جانبازان ، جانبازان 20در صد خبر جد ، شرایط تسهیلات خودرو ایثارگران ، شرایط پرداخت وام به جانبازان ، خبرهای جدید صندوق تعاون ارتش ، میزان وام مسکن جانبازان ، حذف وام مسکن جانبازان ، وام صد ملیونی اشتغالی بانک ، وام 60میلیونی بانک قوامین ، شرایط اعطای وام بنیاد جانبازان ، اخبارایثارگران تبریز ، سهام جدید جانباز ، شرایط وام اشتغال بنیاد شهید ، بخشنامه جدید مطالبات جانبازان ، مطالبات جانبازان شاغل ، بخشنامه پرداخت به جانبازان ، اخبار جدید از وضعیت جانبازان ، نحوه بازپرداخت وام جانبازی ، وام خرید خودرو به جانبازان ، جیدیدترین بخشنامه وام ، اخبار وام مسکن جانبازان ، مصوبه های جدید بنیاد شهید ، وام روستایی جانبازان ، وام 60میلیونی ، قوانین واممسکن جانبازان ، بنیاد شهید بخشنامه وام مسکن 92 ، مصوبه مجلس در موردجانبازان ، وام جانبازی بدون سند ، شرایط وام جانبازی تبریز ، بازنشستگان ایتارگر ناجا ، طریقه گرفتن وام جانبازی ، دادن خودرو به جانبازان ، بانک اطلاعات جانبازان کارمند ، جدید ترین بخش نامه بنیاد شهید ، خبر های بنیاد جانبازان سال 92 ، زمان اخذ پول فروش وام جانبازی ، وام های مربوط به جانبازان ، وام مسکن ایثارگران ارتش ، خبردرمورد کارت ایتارگری 1392 ، بخشنامه های جانبازان ، خریدو فروش وام جانبازان 92 ، جانباران ارتش ، زمان دادن وام های ایثارگران ، اخبارجانبازان ارتش ، وام خودرو چانبازان ، وام مسکن جانبازان در سال 1391 ، پرداخت حقوق به رزمندگان ارتش ، ناجاجانبازان ، اعطای هدیه ایثار جانبازان ناجا ، اخبارمربوط بازنشستگان کشوری ، 60میلیون وام جانبازان ، تسهیلات بانکی به کارکنان ناجا ، آخرین مصوبه در مورد جانبازان ، مصوبات مجلس در وام بانکها ، گرفتن وام 40 میلیونی ، دادن ماشین بنیاد جانبازان ، آخرین مصوبات در خصوص ایثارگران ، وام خرید خانه ایثارگران ، تهسیلات جدید در مورد رزمندگان ، اخبارمربوط به رزمندگان ، قوانین جدید وام مسکن جانبازان ، آذر 92وام خود اشتغالی ، خبرازدادن مطالبات جانبازان ، وام به جانبازان وایثارگران ، مصوبات جدید مجلس ، جدیدترین بخشنامه جانبازان ، بنبادتعاون ناجا ، وام جانبازان شاغل ، اقساط وام مسکن 40میلیونی ، تعاونی مسکن رزمندگان تبریز ، صندوق ایثاراستانها 7 ، بخشنامه جانبازان سال92 ، مصوبات مجلس درمورد جانبازان ، اطلاعات مربوط به وام ایثارگران ، وام دو میلیونی کارکنان لشگری ، تازه ترین خبر برای جانبازان ، شرایط وام روستایی سال92 ، شرایط پرداخت وام طرح حکمت ، حکم اشتغال جانبازان باز نشسته ، شرایط خرید وام مسکن جانبازان ، لیزینگ خودرو جانبازان ، جدیدترین اخباردرمورد جانبازان ، اخبار جدید کارت حکمت ، ایثارگران وجانبازان سپاه ، وام 60 میلیونی به جانبازان ، بخشنامه سال 92 برای ایثارگران ، بنیاد جانبازان وام خودرو ، طرح تهسیلات خودرو جانبازان ، جدیدترین وام مسکن جانبازان ، خرید وام جانبازی مسکن تبریز ، وام خودرو جانبازان ، خرید وام ۴۵ میلیونی ، سازمان بیمه بازنشستگانارتش ، اخرین بخشنامه وام خرید مسکن ، تاریخ پرداخت وام جانبازان ، وام دهی به جانبازان ، قانون جدیدمجلس درموردجانبازان ، وام مسکن به ایثارگران 20درصد ، مرکز وام جانبازی ، وام مسکنجانبازان بانک رفاه ، اخبارایثارگران 20درصد ، فروش وام بنیاد شهید ، حقوق و وام ایثارگران ، وام کارت حکمت لشگری ، اخبارمطالبات فرهنگیان ، کارت ایثاروظیفه ارتش ، مصوبه جدید مجلس برای جانبازان ، وامها وتسهیلات برای جانبازان ، جدیدترین وام40میلیونی ، بخشنامه بیمه در خصوص جانبازان ، خدمات سال92 مختص جانبازان ، خرید و فروش وام مسکن جانبازان ، googlefkdhn juh,k kh[h ، قانون پرداخت وام جانبازان ، فروش خودرو به جانبازان ، خریدوام بنیادجانبازان ، وامهای بنیاد جانبازان ، وام اشتغال بنیاد جانبازان ، مصوبه جدید جا نبازان ارتش ، محاسبه سود وام جانبازان ، قانون جانبازان ارتش ، وام40ملیونی بدون سپرده ، اخذ وام جانبازی ، بانک عامل وام ایثارگران ، وام 60میلیونی بنیادشهید ، تسهیلات مربوط به جانبازان ، بانک بازنشتگی ارتش جانبازان ، شرایط جدیدوام مسکن ایثارگران ، شرایط خرید سهام نیروهای مسلح ، شرایط دریافت وام مسکن جانبازی ، حقوق جانبازان برقرار شد دی 92 ، وام خودرو دی ماه 92 ، شرایط ماشین اقساطی حکمت کارت ، بخشنامه وام بانکی جانبازان ، واگذاری خودرو کارت حکمت ، واریزحقوق رزمندگان ، دادن حقوق به جانبازان 20درصد ، وام جانبازی60 میلیونی ، بخشنامه جدید وام جانبازان ، نحوه محاسبه وام جانبازی ، حکمت کارت نیروهای مسلح ، نحوه وام اشتغال بنیاد شهید ، اخرین خبر در باره جانبازان ، تسهیلات جانبازان ارتش ، ایثار وام اشتغال به جانبازان ، آخرین اخبار جانبازان 92 ، بیمه جانبازان باز نشسته ارتش ، ایثارکران ناجا ، آخرین خبر در مورد ایثارگران ، وام خودرو ایثارگران ، خرید وام جانبازی و تکلیف سند ، اخبار جدید درمرد جانبازان ، واگذاری وام جانبازی ، وام 60میلیونی جانبازی ، سپاه بیمه جانبازان ، وام تولیدی به جانبازان ، ترحهای بنیاد شهید92 ، تصحیلات بانکی جانبازان 20درصد ، نحوه دریافت وام ایثارگری ارتش ، شرایط وام ساخت جانبازان ، وام خودرو جانباز ، پرداخت وام به ایثارگران ارتش ، واحد ایثار گران ارتش ، وام بانکی جانبازی ، لیزینگ بنیاد شهید ، وام جانبازی 60 میلیونی فروشی ، اخبار مربوط به بنیاد جانبازان ، بانکهای عامل وام جانبازی مسکن ، پرداخت وام رزمندگان ، وام 60میلیونی بنیاد جنبازان ، اخرین خبر درمورد جانبازان ، تسهیلات وام بنیاد جانبازان ، واریزحقوق ایثارگرارتش ، بازنشستگان جانباز ارتش ، قوانین جدید مربوط به ایثارگران ، فروش وام ماشین جانبازان ، تعرفه خرید مسکن برای جانبازان ، وام ایثارگران وجانبازان ، بخشنامه های جدیدبنیاد جانبازان ، شرایط وام خرید مسکن جانبازی ، دریافت سود سهام شاهد92 ، دریافت وام برای ایثارگران ارتش ، صندوق تعاون جانبازان ، بنیادتعاون ناجا ، بخشنامه بنیادجانبازان ، فروش ماشین به بازنشستگان ارتش ، وام شصت میلیون تومانی جانبازان ، اخبارجانبازان نیروهای مسلح ، وام مسکن جانبازان در سال 91 ، وام مسکن جانبازان در تبریز ، لیزینگ بازنشستگان ارتش دی 92 ، وام خودرو ایثارگر ، باز پرداخت وام جانبازی ، بخشنامه وام به جانبازان ، آخرین خبر در موردجانبازان ، وام مسکن جانبازان فروش ، قوانین جدید در مورد جانبازان ، وام اشتغال بنیاد جان بازان ، جدیدترین بخشنامه های جانبازان ، استخدام بانک حکمت ایرانییان ، نیروهای مسلح ریافت وام ، وام‏ ‏اشتغال‏ ‏بنیاد‏ ‏شهیدوا ، وام مخصوص فرهنگیان 92 دی ماه ، شرایط وام اشتغال جانبازان ، اخبارجدید ایثار گران ، شرایط واگزاری خودر ناجا ، طرح حکمت وام مسکن سپاه ، قوانین ناجا درمورد بازنشستگی ، فروش وام درتبریز سال92 ، وام اشتغال دی 92 ، قانون خودرو جانبازان 70 درصد ، خرید خودرو با شرایط جانبازی ، کارت رزمندگان در تبریز دی 92 ، شرایط وام ویژه ایثارگران ، وام خودروی جانبازان ، طرح حکمت جانبازان ، وام 50 میلیونی جانبازان ، پرداخت حقوق به جانبازان شاغل ، تسهیلات تولیدی به ایثارگران ، اخرین اخبار جانبازان بیست درصد ، وام خودروبرای جانبازان ، حکمت کارت وام مسکن ، وام جانبازی 40 میلیون تومانی ، نحوه گرفتن وام جانبازان ، حکمت ایرانیان واریز حقوق ، وام بازنشستگی ازطریق پست بانک ، خبر جدید خودروی ایسارگران ، طرح ماشین جانبازان ، تسهیلات خودرو جانبازان ، خودروجانبازان 92 ، وام خودروجانبازان ، تسهیلات فروش خودرو به جانبازان ، شرایط لیزینگ ایران خودرو دی92 ، شرایط وام خودرو جانبازان ، شرایط دریافت حقوق جانبازان ، بخشنامه های بنیاد جانبازان ، اقساط وام جانبازی 40 میلیونی ، خودروی جانبازان نحوه خرید ، خودرو جانبازان درسال 92 ، خبر مورد جانبازان ، بخشنامه حقوق ایثارگری ارتش ، شرایط دادن خودرو به بازنشستگان ، بخشنامه های جدید جانبازان ، اخبار در خصوص جانبازان ، محاسبه وام مسکن بنیاد شهید ، خرید با حکمت کارت سپاه ، اخبارمطالبات جانبازان ارتش ، خودرو به جانبازان 1392 ، هدیه ایثارجانبازان ارتش92 ، ایثارگران وبانک حکمت ایرانیان ، فروش وام جانبازی درتبریز ، وام جانبازان سال92 ، ثبت نام وام از بنیادایثارگران ، شرایط وام مسکن بنیاد شهید 92 ، بخشنامه جدید برای جانبازان ، شرایط وام جانبازی بانک ها ، تسهیلات خودرو جانبازان 92 ، بنیاد تعاون ناجا وام کد 62 ، ایتارگران ، طرح خرید ماشین برای جانبازان ، سایت بنیاد جانبازان ارتش92 ، اخرین قانون جا ، دریافت وام جانبازان شاغل ، شرایط اخذ وام بنیاد شهید ، وام مسکن جانبازی، بازپرداخت ، خرید وام بنیاد ، وام خرید خودرو بانک حکمت ، اعطای خودرو به جانبازان ، وام اشتغال بنیاد شهید ، توضیحاتی در مورد محاسبه وام ، سقف وام مسکن کارکنان بانک ملی ، زمان دادن مطالبات جانبازان ، وام مسکن به عقد از دی 92 ، وام خودرو بازنشستگان ناجا 92 ، مبلغ جدیدوام ساخت مسکن ، تکلیف خودروی جانبازان چی شد? ، اخرین مصوبات در مورد جانبازان ، وام جدیدمسکن جانبازان ، اخرین مصوبات درخصوص ایثارگران ، زمان وام بنیاد جانبازی ، شرایط دریافت وام خودرو دی 92 ، خبر جدید در مورد وام خودرو ، وام جانبازی شرایط ، خرید وام مسکن جانبازان ، بانک تجارت مدارک وام جانبازی ، بخشنامه جدید ایثارگران ارتش ، خرید وام92 جانبازی ، اخرین اخبار وام به جانبازان ، خرید وام جانبازی 92 ، خریدوفروش وام جانبازی 92 ، بازپرداخت وام مسکن جانبازی ، وام خرید خودرو ایثارگری ، اخبار جدید درباره جانبازان ، اخبار امروز مطالبات جانبازان ، اخبار وام خودرو به فرهنگیان » ارسال نظر نام: آدرس ایمیل: متن: * عدد روبرو را تایپ نمایید


نظر سنجی کدام بازار در سال 93 سودده خواهد بود؟ بازار پولی و مالی
بازار ارز
بازار طلا و سکه
بازار سرمایه(بورس)
بازار مسکن
بازار خودرو آخرین اخبار بانک مرکزی اروپا به نرخ بهره دست نزد قیمت طلا بالای ۱۲۵۰ دلار خواهد بود سرمایه گذاران چینی طلا را گران کردند چرا منابع قرض‌الحسنه بانک‌ها کاهش یافت؟ استقلال، شرط سیف برای سکان‌داری بانک بانک مرکزی قیمت خرده‌فروشی را اعلام کرد آخرین نرخ هفته انواع ارز،سکه و طلا در بازار تحقیق و تفحص از بانک مسکن کلید خورد مانده سپرده‌ها و تسهیلات افزایش یافت مراحل ساخت کارت‌های اعتباری ۴ موسسه اعتباری چه سرنوشتی دارند؟ چرا اسکناس یا پول نقدخطرناک است؟ بهای ظهر دلار، سکه و طلا در بازار امروز نرخ انواع ارز در بازار آزاد تهران+جدول قیمت فدرال رزرو باید نرخ بهره را پایین نگه دارد تاثیر بانک مرکزی اروپا بر قیمت جهانی طلا یارانه‌ نقدی"ضمانت وام اشتغال‌زایی"شد نرخ دلار،سکه و طلا در بازار ۱۷ بهمن ماه استفاده از وام ارزی بانک‌ها مشروط شد صرافی بانک ملی فعال می شود عرضه گواهی سپرده مدت دار با نرخ ۲۰ درصد وام‌ ازدواج‌جوانان به کارمندان بانک‌ها رسید نرخ دلار همچنان نزولی است+جدول ارز طعم خوش دلار ارزان زیر دندان‌‌ اقتصاد قیمت طلا بار دیگر کاهش یافت اخبار پربازدید

بهای ظهر دلار، سکه و طلا در بازار امروز نرخ انواع ارز در بازار آزاد تهران+جدول قیمت نرخ دلار،سکه و طلا در بازار ۱۷ بهمن ماه پیش بینی روند قیمت طلا تا روز جمعه اکنون بهترین فرصت برای خرید طلا است قیمت طلا به طور چشمگیری افزایش می یابد قیمت انواع ارز، سکه و طلا در بازار ۱۶ بهمن قیمت صبح سکه و طلا در بازار و یک هشدار حداقل سرمایه برای تاسیس بانک چقدر است آیا طلا سرمایه گذاران را شگفت زده می کند؟ تحلیل چارلز استنلی از روند قیمت طلا نرخ شبانه دلار،سکه و طلا در بازار ۱۵ بهمن ماه موسسه اعتباری عسکریه مجوز گرفت سرنوشت نامعلوم ۷موسسه پولی وبانکی شرط پرداخت قسط دوم پول بلوکه ایران
- ویژه بنکر
- بانکداری
- اخبار بنکر
- اخبار ارز و طلا
- خدمات الکترونیک
- نرخ سود
- نرخ سهام
- شعب بانک

استفاده از مطالب این سایت فقط با ذکر منبع مجاز می باشد
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به شبکه اطلاع رسانی بنکر می باشد
Copyright Banker News Agency 2004-13© آرشیو پیوندها درباره ما تماس با ما میزبانی وب و طراحی سايت خبری توسط شرکت فراز رایانه ایرسا آمار